کسیکه قانون شرع یا شرعیان بداند مسافر چمدان

کسیکه قانون شرع یا شرعیان بداند: مسافر چمدان مسافرت انگلستان مسافر شکوفه‌ها انگلستان یورکشایر باشگاه شبانه

گت بلاگز سیاسی انتخابات نمایان شدن عزت و اقتدار ملی کشور عزیزمان ایران اسلامی است

حضور گسترده و آگاهانه مردم از اقشار متفاوت در پای صندوق‌های اخذ رأی، عرصۀ به حقیقت پیوستن این واقعیت در صحنۀ سیاسی و اجتماعی کشور عزیزمان ایران اسلامی هست.

انتخابات نمایان شدن عزت و اقتدار ملی کشور عزیزمان ایران اسلامی است

به گزارش حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آستانه انتخابات ۲۹ اردیبهشت، روز خلق حماسۀ بزرگ و غرور آفرین سیاسی، با صدور اطلاعیۀ فراخوان و دعوت عمومی؛ ضمن دعوت گسترده از ملت بزرگ و هر لحظه در صحنه کشور عزیزمان ایران اسلامی به منظور حضور در پای صندوق های اخذ رأی از همه اقشار، گروه ها و طوایف متفاوت و تمامی گرایش ها و سلایق سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی و آرزوی بزرگ های سترگ آن، دعوت کرد تا با حضور گسترده، پرشور، انقلابی، آگاهانۀ خود در انتخابات ۲۹ اردیبهشت بار دیگر به نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران رأی آری داده و با حضور پرشور و معنادار خود به آرزوی بزرگ های والای انقلاب اسلامی و اندیشه های تابناک حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) مهر تأییدی دوباره زنند.

عبارات مهم : ایران
در این اطلاعیۀ فراخوان و دعوت عمومی که در آستانه دوازدهـمیـن دورۀ انتخابات ریاست جمهوری و پنـجمیـن دورۀ انتخابات شورای اسلامی شهر و دِه صادر شده است هست، آمده است:

مسئلۀ انتخابات جهت هر کشور و نظامی، مسئلۀ بسیار مهمّی هست. انتخابات، مظهر کامل حضور و گزینش مردم و اقتدار و امنیت ملی هست. مردم با حضور آگاهانه و پرشور خودشان در صحنۀ انتخابات، مردم سالاری واقعی را در این کشور شکل می دهند.

آوردگاه ملی ۲۹ اردیبهشت ماه، خط مقدم مبارزه با دشمن های عنود و حسود این انقلاب و آب و خاک هست، همانانی که تحمل تعیین آینده و حل پرسشها عمومی و حرکت کشور را به سمت توسعه و پیشرفت براساس مبانی اسلامی به وسیله همکاری عمومی مردم در عرصۀ مسابقه سالم انتخابات برنمی تابند.

شرکت تک تک افراد جامعه در انتخابات، علاوه بر این که یک حق طبیعی و قانونی و تکلیفی اجتماعی و ملی هست، بلکه یک وظیفۀ شرعی، اسلامی و الهی است که بر عهده تمامی واجدین شرایط رأی دادن می باشد.

برگزاری موفقیت آمیز، پرشور و گسترده انتخابات، موفقیت جهت نظام، مردم و مسئولان و از واجبات مهم و فرایض اساسی هست.

حضور پرشور طیف های گسترده از اقشار و طبقات متفاوت جامعه با علایق و سلایق گوناگون در کنار یکدیگر و در صفوف به هم پیوستۀ انتخابات در سراسر کشور و حتی در سفارتخانه ها وکنسولگری های خارج از کشور حکایت از وحدت و اتحاد و همدلی ملی و انسجام اسلامی جهت پیشرفت و آبادانی و برقراری عدالت در سطوح متفاوت جامعه دارد.

هر یک رأی ایرانی، یک سیلی محکم بر استکبار جهانی ومشتی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام هست.

حضور گسترده و آگاهانۀ مردم در پای صندوق های رأی، “رأی به ولایت مداری؛ استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی”، “رأی به آرزوی بزرگ های سترگ انقلاب اسلامی، شهدا و امام شهدا”، ” رأی به بی اثر بودن نفوذ و حربه های دشمن های زبون انقلاب اسلامی”، ” رأی به ایستادگی و اقتدار، عزت و پیشرفت ملی کشور عزیزمان ایران اسلامی” هست.

در آستانۀ ۲۹ اردیبهشت جمعۀ آینده ساز، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن دعوت گسترده از عموم مردم با سلایق و علایق متفاوت و گروه های سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی و آرزوی بزرگ های آن، می خواهد تا با حضوری بی بدیل و باشکوه خود در پای صندوق های اخذ رأی دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ضمن خلق حماسۀ عظیم سیاسی و نمایش حضور و وحدت و همدلی و اتحاد ملی، با لبیک به ندای مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)، بار دیگر، با آرزوی بزرگ های والای انقلاب، نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و شهدای گلگون کفن تجدید میثاق کنند.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | اسلامی | ایرانی | انقلاب | ایرانی | انقلابی | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات شورای اسلامی | انتخابات شوراهای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog