کسیکه قانون شرع یا شرعیان بداند مسافر چمدان

کسیکه قانون شرع یا شرعیان بداند: مسافر چمدان مسافرت انگلستان مسافر شکوفه‌ها انگلستان یورکشایر باشگاه شبانه

گت بلاگز فضای مجازی کمیسیون «بیگ دیتا» و «اینترنت اشیا» راه اندازی شد

کمیسیون داده‌های عظیم و اینترنت اشیا (Big Data & IoT) با نشانه هماهنگی، ایجاد ارتباط و پیگیری مطالبات صنفی فعالان این کسب و کار، در شرکت نظام صنفی رایانه ای

کمیسیون «بیگ دیتا» و «اینترنت اشیا» راه اندازی شد

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطاتگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛آزاد معروفی مسئول کمیسیون داده های عظیم و اینترنت اشیاء با اعلام این خبر گفت: با رشد سریع فناوری نوین «اینترنت اشیاء» و حوزه «داده های عظیم» در کشور و فعالیت تعداد قابل توجهی از شرکت ها در این حوزه ،ضرورت ایجاد محفلی صنفی جهت پیگیری مطالبات این فعالان احساس می شد. به همین علت کمیسیونی با رویکرد حفظ ارتباط دوسویه میان شرکت نظام صنفی رایانه ای و شرکت های ارائه دهنده این خدمات و محصولات این حوزه، شکل گرفت.

عبارات مهم : فناوری
به گفته وی، مباحث داده های عظیم (بیگ دیتا) و اینترنت اشیا دو روند مهم فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال های آتی است که تاثیر فراوانی بر ساختارهای بنیادین کسب و کار در دنیا گذاشته اند؛ بنابراین تشکیل کمیسیونی مستقل جهت پرداختن به این دو حوزه از سوی فعالان صنفی کاملا اجتناب ناپذیر است.

مسئول کمیسیون داده های عظیم و اینترنت اشیا، با اشاره به ترکیب اعضای این کمیسیون گفت: گستره این کمیسیون، تمام شرکت های ارائه دهنده خدمات و محصولات در حوزه داده های عظیم و اینترنت اشیا هست. این خدمات و محصولات می تواند مشمول بر مواردی همچون ارائه خدمات مشاوره سازمانی و خدمات آموزشی در حوزه فناوری های داده های عظیم و اینترنت اشیا، طراحی و تولید بسترهای نرم افزاری، شبکه و سخت افزار و همچنین عرضه کنندگان و فعالان حوزه پشتیبانی محصولات در این حوزه باشند.

معروفی درخصوص پیگیری مطالبات و بررسی پرسشها و دغدغه های فعالان این حوزه در کمیسیون ادامه داد: شرکت های فعال در حوزه اینترنت اشیاء با موانع قانونی مختلفی از جمله تعرفه مواجه هستند که در این کمیسیون می توانند جهت برطرف آن چاره اندیشی کنند. به منظور پیشبرد اهداف مدنظر، ۴ کارگروه مشمول بر کارگروه فناوری، استانداردها، کارگروه حقوقی و تنظیم مقررات و توسعه کسب و کار در ذیل این کمیسیون، تشکیل شده است است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: فناوری | فناوری | اینترنت | محصولات | کمیسیون | اینترنت | بیگ دیتا | اینترنت اشیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog