کسیکه قانون شرع یا شرعیان بداند مسافر چمدان

کسیکه قانون شرع یا شرعیان بداند: مسافر چمدان مسافرت انگلستان مسافر شکوفه‌ها انگلستان یورکشایر باشگاه شبانه

گت بلاگز مازندران افزایش رضایتمندی مردم در طرح تجمیع مرکز پلیس 110

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری ، سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران در جلسه بررسی روند کارها و فعالیت های طرح تجم

افزایش رضایتمندی مردم در طرح تجمیع مرکز پلیس 110

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران در جلسه بررسی روند کارها و فعالیت های طرح تجمیع مرکز فوریت های پلیسی 110 استان گفت: راه اندازی این مرکز پل ارتباط مردم با پلیس و یکی از رویکرد های مهم و تاثیر گذار ناجا در حوزه پیشگیری از جرایم دانست.

وی افزود: مرکز فرماندهی و کنترل پلیس110 به عنوان قلب تپنده ای است که تمامی امور از اين مرکز شروع شده است و در نهايت به اين مرکز ختم می شود و حضور به موقع پليس وقت ارتکاب جرم را از مجرمان گرفته و موجب ایجاد نا امنی جهت مجرمان و زیاد کردن احساس امنیت جهت شهروندان می شود.

فرمانده انتظامی مازندران، یکی از اهداف مهم طرح تجمیع مرکز فوریت های پلیسی 110 را ارتقاء سرعت عمل و زیاد کردن رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس برشمرد و گفت: تقویت سیستم های ارتباطی و اطلاعاتی، خدمات رسانی مطلوب و شايسته به شهروندان از دیگر اهداف این طرح است.

افزایش رضایتمندی مردم در طرح تجمیع مرکز پلیس 110

سردار میرفیضی با اشاره به بعضی تماس های غیر مهم با مرکز فوریت های پلیسی 110 از سوی شهروندان، افزود: شهروندان از تماس های غیر مهم با پلیس 110 جدا خودداری و پلیس را در ارائه خدمات سریع و به موقع به افرادی که دچار سانحه و یا مسئله شدند، یاری کنند.

انتهای خبر/ م

واژه های کلیدی: مازندران | فرمانده انتظامی | انتظامی مازندران | فوریت های پلیسی | طرح تجمیع | پیشگیری از جرایم | تماس های غیر ضروری |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog