کسیکه قانون شرع یا شرعیان بداند مسافر چمدان

کسیکه قانون شرع یا شرعیان بداند: مسافر چمدان مسافرت انگلستان مسافر شکوفه‌ها انگلستان یورکشایر باشگاه شبانه

گت بلاگز کرمانشاه پرویز خان دومین مرز فعال کشور

به گزارش گروه استان های گروه تحریریه سایت از کرمانشاه ؛بهمن خسروانی مديركل راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای استان كرمانشاه گفت: آمار و اطلاعات حاکی

پرویز خان دومین مرز فعال کشور

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛بهمن خسروانی مديركل راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای استان كرمانشاه گفت: آمار و اطلاعات حاکی از این است که طی دو ماهه ابتدای امسال، حدود یک میلیون و 440 هزار تن کالا از کشور ترانزیت شده است که این مقدارنسبت به مدت مشابه سال قبل 8.6 درصد زیاد کردن داشته است.

عبارات مهم : استان کرمان
وی افزود: بعد از مرز شهید “رجایی” با تخصیص داده شده است 35 درصد از سهم ترانزيت ورودی به كشور، مرز زمينی “پرویزخان” با 15 درصد در جایگاه دومين مرز فعال کشور قرار دارد.

خسروانی خاطرنشان کرد: مرز شهید رجایی، پرویزخان و بازرگان کماکان سه مرز اول فعال در حوزه ترانزیت ورودی کالای کشور محسوب شده است و مرزهای زمینی باهنر، لطف آباد و سرخس به ترتیب در جایگاه های چهارم تا ششم قرار دارند.

مديركل راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای استان کرمانشاه یادآور شد: 71 درصد از حجم ترانزیت ورودی کشور از طریق مرزهای رجایی، پرویزخان، بازرگان و باهنر انجام می شود.

وی در خصوص مسیرهای پرتردد کالا از مرزهای کشور طی دو ماه گذشته، گفت: مسیر پرویزخان به بندر امام با 216 هزار و 264 تن بار پر ترددترین مسیر کشور آشنا شد.

خسروانی افزود: به ترتیب ترانزیت مازوت با 236 هزار و 960 تن، برنج با 36 هزار و 430 تن و انواع پنبه با 30 هزار و 924 تن، سه کالای عمده عبوری از مرزهای کشور به شمار می آیند.

انتهای پیام/پ

پرویز خان دومین مرز فعال کشور

واژه های کلیدی: استان کرمان | کرمانشاه | پرویز خان | مرز فعال | ترانزیت کالا | دومین |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog